Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Vikend në Dajt
Shperndaje në Google Facebook

Vikend në malin e Dajtit për vetëm 10 €

Nisjet e veçante me daten 09/05/2017 E MARTE PRISHTINE TIRANE PRISHTINE

Vizito qytetin e Tiranës dhe 🏔Dajtin

Nisja çdo të Dielle udhetim plotesues te Marten festo diten e Europes ne Tirane 

Orari

🌿E Diela   Tiranë  Dajt Liqeniartificial 
Çmimi 10 Euro / Person
Nisja e rradhes të Dielen
Agjenda
✔️ 11:00 - Arritja në Teleferik Dajti
✔️ 13:30 - Nisja në drejtim të Qendres së Tiranës dhe Liqenit artificial 
✔️ 17:00 - Kthimi nga Tirana , nisja nga parkingu perball Taivanit 
✔️22:00 - Arritja në Kosovë

Nisjet 
🕖6:00 -Podujev
🕖6:30 -Prishtinë Zyre Saba 
🕗7:30-Therandë, (Stacioni Autobuseve) 
🕣8:00- Prizren, (Stacioni Autobuseve)

Gjat udhetimit sherbime në autobus pije,embelsira.

Pushimi nis nga udhetimi !

Per rezervime na kontaktoni:
Kontakt
☎️ 038 610 999
📞 044 233 555 
📞 049 233 555
📞 029 272 702


Rezervo online

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.