Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Mal të Zi
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Budva ,Petrovac,Becic,Kotor

𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗔𝗩𝗔𝗟𝗔 𝗥𝗘𝗦𝗢𝗥𝗧 & 𝗩𝗜𝗟𝗟𝗔 -Budva

Ofertat dhe Çmimet

 Oferta vlen nga data 22.10.01. deri më 25.11.22.
1 netë qëndrim në dhomë standarde për 2 persona me 90 euro
2 netë qëndrimi në dhomë standarde për 2 persona me 180 euro
3 netë qëndrimi në dhomë standarde për 2 persona me 255 euro 

Paketa përfshin:
* Mëngjesi në restorant Avala
Përmirësimi falas në një dhomë buzë detit ose në një dhomë superiore, sipas disponueshmërisë
Përdorimi falas i saunës, pishinës së brendshme, fitnesit, xhakuzit dhe banjës turke
Përdorimi falas i parkimit të hotelit.
Vend parkimi i kufizuar( rezervimet nuk mund të bëhen)
20% zbritje në trajtimet SPA
Wi-Fi falas në të gjitha zonat e hotelit
20% zbritje për personin e tretë që ndan dhomën

*Qëndrim falas për 2 fëmijë deri në 12 vjeç
* Pages Shtes për darkë 12 euro për person të rritur në ditë

****
Kushtet e përgjithshme:
Paketa nuk përfshin taksën e qëndrimit dhe sigurimin që është 1.50 euro për person për ditë.
Numër i kufizuar dhomash me çmimin e paketës
Shërbimet e papërdorura nuk do të zbriten nga çmimi i paketës
Trajtimet SPA duhet të rezervohen paraprakisht në recepsionin e hotelit 
TVSH e perfshire ne qmim .

PAKETA  DITA E PAVARËSISË SHQIPTARE
Per 2 persona per 2 nete 180 euro
E vlefshme nga 25 Nëntor deri më 30 Nëntor

*** Paketa përfshin:
 Mëngjesi dhe darka në restorant Avala
Përmirësimi falas në një dhomë buzë detit ose në një dhomë superiore, sipas disponueshmërisë
Përdorimi falas i saunës, pishinës së brendshme, fitnesit, xhakuzit dhe banjës turke
Përdorimi falas i parkimit të hotelit. Vend parkimi i kufizuar, rezervimet nuk mund të bëhen
Check-in e hershëm / check-out vonë sipas disponueshmërisë
Wi-Fi falas në të gjitha zonat e hotelit
20% zbritje në trajtimet SPA
20% zbritje për personin e tretë që ndan dhomën
Qëndrim falas për 2 fëmijë deri në 12 vjeç

**** Kushtet e përgjithshme:
Qëndrimi minimal 2 netë brenda periudhës së përmendur më sipër.
Paketa nuk përfshin taksa dhe sigurim të detyrueshëm që është 1.50 euro për person/ditë.
Shërbimet e pashfrytëzuara nuk do të zbriten nga çmimi i paketës.
Suplement i vetëm, shtesë në dispozicion sipas kërkesës.
Nata shtesë mbi paketën për 2 netë është 70 euro për dhomë.
Norma e paketës përfshin TVSH.Blue Kotor Bay Hotel-Kotor

Ofertat dhe Çmimet

Oferta Vlen  deri me 30.04.2022 

Oferta Perfshinë :

Akomodimi në dhomë standarde                                                                              Mëngjesi i përfshirë në qmim                                                                                      Verë e gazuar dhe tartuf me çokollatë pas mbërritjes                        Check-in i hershme dhe check-out i vonë                                                              Zonë Wellness SPA SOUL me pishinë, sauna, dhomë me avull dhe palestër                                                                                                                                  Wi-Fi falas dhe parkim të sigurt                                                                        Rroba banjo dhe pantofla                                                                                         

Pages Shtes :

Tarifa shtes per dare 20€ për person

Bileta Kthyese Me autobus : 30€ per person

Taxat e vendit 1.50€ per person

 

Iberostar Bellevue - All Inclusive

Ofertat dhe Çmimet

 Çmimi duke filluar nga 89€ per person 
Ofertë gjithëpërfshirëse*
CHEK IN: nga ora 15:00h
CHEK OUT: deri në orën 11:00h
*Shërbimi All Inclusive ofrohet në periudhën ndërmjet check-in (15:00h) dhe check out (11:00h). Për vaktet dhe shërbimet e tjera në hotel jashtë orarit të lartpërmendur, ju lutemi kontaktoni recepsionin
(me pagesë shtesë).Oferta për ushqim dhe pije*/**Ushqimet e ofruara në restorante në formë bufejeMëngjesi 7:00-10:00, dreka 12:30-14:30 dhe darka 18:30-21:30 Pijet e ofruara në baret e AI / Jo-alkoolike (pije të buta, kafe, çaj) dhe alkoolike (varietetet vendase të verës dhe birrës);alkooli shërbehet deri në 23h.Piceri .Oferta e pijeve: joalkoolike (pije të buta, kafe, çaj, kokteje) 10:00-24:00; alkoolike (shtëpiakevarietetet e verërave, birrë dhe pije alkoolike, kokteje) nga ora 10:00-23:00;Mëngjesi vonë: Sanduiçe, pasta dhe fruta nga ora 10:00-12:00; Dreka e lehtë: sallata, gatim me shfaqje, pica, makarona, sanduiçe, hot-dog, fruta të freskëta, akullore, biskota
dhe krepat nga ora 12:00-15:30; Snack i butë: pica, makarona, fruta të freskëta dhe akullore 15:30-18:30; Darka e vonë: Sanduiçe, pasta dhe fruta nga ora 21:30-24:00. Shërbimi AI është i disponueshëm nga ora 7:00-24:00.  Pishina të jashtme – shtretër dielli dhe cadra, pishinë të brendshme me xhakuzi; Wi-Fi në vende të hapura, publike;
Fusha tenisi në periudhën 10h-15h (kërkohet rezervim; pajisje sipas kërkesës, pa pagesë); Të gjitha aktivitetet e ekipit të Animacionit: Fit & Fun - Aerobic, Aqua aerobic, Pilates, Body Fit etj. lojëra tavoline,
mësime kërcimi dhe gjuhe, shigjeta, vaterpolo, petankë, sallë fitnesi;
Koncepti Star Camp dhe kënd lojërash për fëmijë, mini disko, argëtim në mbrëmje.
*Ju lutemi vini re se aktivitetet e listuara mund të ndryshojnë në varësi të periudhës së sezonit dhe për shkak të kushteve të motit.
Kasaforta në dhoma është pa pagesë;
Parking (në përputhje me disponueshmërinë);
Krevat për fëmijë në dhomë, sipas kërkesës;

𝐌𝐞𝐝𝐢𝐭𝐞𝐫𝐚𝐧 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝟓* - 𝐁𝐞𝐜𝐢𝐜 𝐁𝐮𝐝𝐯𝐚

Ofertat dhe Çmimet

Splendid Conference & Spa Resort -Budva

 

   Qmimi  Prej  79 € NATA PËR PERSON 

SUPER OFERTA :  
2 fëmijë 0 -deri në 12 vjeç (Falas nese akomodohen në një dhomë me dy të rritur 1 shtrat dopio )

E vlefshme për periudhën: 27.08.2022. deri më 31.10.2022.

PËRFITIMET SHTESË TË KËSAJ OFERTE PËRFSHIJEN:
- Akomodimi në një dhomë superiore
- Mëngjesi I perfshire ne BUFE  te hapur
- Akses  falas në Qendrën Wellness (pishina të brendshme, sauna finlandeze, sauna e butë, sauna me hala pishe, banjë me avull me kristale Swarovski, sallë pritjeje relaksi, dushe eksperience dhe palestër)
- Akses  falas në pishina dhe plazh (ombrellë, shezllone dielli dhe peshqirë të përfshirë)
- Animacion për fëmijë në këndin tonë të lojërave Kids Castle
- Wi-Fi falas
- Parkim privat falas në garazhin e hotelit

PAGES SHTES : TAKSA DHE SIGURIMI VENDOR:
1,50 € për person në ditë/0,50 € në ditë për fëmijë deri në 12 vjeç.

HOTEL MONTENEGRO BEACH RESORT 4* -BUDVA

Ofertat dhe Çmimet

 SKY PRIME HOTEL -  BUDVA 

 Ofertat dhe Çmimet

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.