Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Durrës
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Durres

Hotel Max Royal G

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen deri me 15.07.2022

 • 80 euro/nata per person ( All Inclusive)
 • 60 euro/nata per person ( Vetem me mengjes)

Oferta  tek ne duke përfshirë:
Mengjesin Dreken Darken

Pije Pa limit (10:00-22:00)

Spa-ne Pishina dimerore (10:00-21:00) Sauna Jacuzzi

Dhoma e kripes Dhoma e avullit Peshqiret e SPA-se

Akses ne Pishinen e jashtme Akses ne Plazhin Privat

Peshqiret e plazhit Wifi Parking

 Politikat e femijeve:

Femija i pare nga 0-4 vjec falas
Femija i dyte nga 0-4 vjec 50% 👫
Fëmijët nga 5-10 vjec 50% 👫
Fëmijët 11 vjec e lart paguajne si te rritur

 

Hotel Edart

Ofertat dhe Çmimet

 • 60 euro/nata per person( All Inclusive)

Oferta  tek ne duke përfshirë:
Mengjesin Dreken Darken

Pije Pa limit (10:00-22:00)

Spa-ne Pishina dimerore (10:00-21:00) Sauna Jacuzzi

Dhoma e kripes Dhoma e avullit Peshqiret e SPA-se

Akses ne Pishinen e jashtme Akses ne Plazhin Privat

Peshqiret e plazhit Wifi Parking

Hotel Flower Garden

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen per muajin Qershor:

 • 70 euro/personi/nata ne Flower Garden - dhome double

Femijet 0-4.9 FALAS ( dhome standarde )

Paketa All Inclusive ka te perfshire:

Mengjes, Dreke, Snack,Darke

Pije pa limit ne fashen orare 10-22:00

2 Pishina te jashtme/Plazh Privat/Beach Bar dhe

DJ Muzike Live cdo mbremje ne 2 restorantet tona

Akses ne Spa/jacuzzi/sauna 

Flower Hotel

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen per muajin Qershor:

 • 60 euro/personi/nata ne - dhome double

Femijet 0-4.9 FALAS ( dhome standarde )

Paketa All Inclusive ka te perfshire:

Mengjes, Dreke, Snack,

Darke Pije pa limit ne fashen orare 10-22:00

2 Pishina te jashtme/Plazh Privat/Beach Bar dhe

DJ Muzike Live cdo mbremje ne 2 restorantet tona

Akses ne Spa/jacuzzi/sauna 

 

Hotel Leonardo

Ofertat dhe Çmimet

Oferta valide nga 01.07.2022 deri më 01.09.2022  

 • Mëngjes & Darke / 45 euro/nata per person
 • Mëngjes Drek & Darke / 55euro/nata per person
 • Paketa All Inclusive 60 euro/nata per person

Çmimet përfshijnë : Akomodimin ne hotel, Pishina,Çadër Plazhi,  Parking ,Wifi.

Politka e fëmijëve : 0-5 vjet Falas

6-11 vjet 50% zbritje

Hotel Royal G

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen deri me 31.05.2022

CMIMET PER PERSON:

 • 35 Euro Nata per person BB
 • 43 Euro Nata per person HB

Politika e Femijeve :
0 - 4 vjec Falas
0-4 vjec femija dyte 50 %
5-11 vjec 50 % te cmimt te adult
Mbi 12 vjec quhet adult 

Oferta  perfshine:
,Facilitetet e SPA,Pishina Brendshme.
Jacuzi.Dhoma e kripes,Dhome Avulli.Sauna,Parking
Free Wifi

Hotel Henry Resort

Ofertat dhe Çmimet

01/05/22 - 31/05/2022
Double / Twin room

 • Çmimi per 2 netë 76€ për person 
 • Çmimi per 3 netë 114€  për person 
 • Çmimi per 4 netë 152€  për person
 • Çmimi per 5 netë 190€  për person 
 • Çmimi per 6 netë 228€  për person 

Qmimi përfshinë :
Akomodimi në hotel
Mëngjesi
Darka
Spa : Pishina e brendshme
Pishina e jashtme
Plazhi qader dhe shezlong
Wifi

Pages Shtes : Dreka +13€ x Ditë/ për përson
Politikat e Fëmijëve :

 

Premium Beach Hotel

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen deri me 31.04.2022

CMIMET PER PERSON:

 • 49 Euro Nata per person HB

Të përfshira në çmim:

Akomodimi Mëngjesi ,Darka e përfshirë                                                      Aksesi në SPA (sauna,biosauna,pishina e brendeshme,dushi emocional,dushi skocez, banjo turke, palestra)                                      Muzikë live në mbrëmje                                                                                      Këndi lojërave për fëmijet Parking, Wifi                                                          HB- Bed & breakfast (Fjetje-Mengjes-Dark)

Check in në ora 14:00h Check out në ora 11:00h

Transporti extra pages:20€ bileta kthyese Prishtine - Durres - Prishtine

 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.