Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Mavrov - Maqedoni
Shperndaje në Google Facebook

Hotel Radika

Ofertat dhe Çmimet

Oferta Vlen nga data 01.10.2021 deri me 31.11.2021 

 • 39 Euro/Person nata ne dhome Superiore
 • 47 Euro/Person nata ne Junior Suite
 • 55 Euro/Person nata ne Apartament
 • 120 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale

Oferta Vlen nga data 01.12.2021 deri me 28.12.2021 

 • 49 Euro/Person nata ne dhome Superiore.
 • 59 Euro/Person nata ne Junior Suite.
 • 69 Euro/Person nata ne Apartament.
 • 129 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale.

Oferta Vlen nga data 28.12.2021 deri me 24.01.2022 

 • 69 Euro/Person nata ne dhome Superiore.
 • 79 Euro/Person nata ne Junior Suite.
 • 89 Euro/Person nata ne Apartament.
 • 145 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale.


Politika për Fëmijët :
Femijet 0 – 3.99 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen Falas
Femijet 4 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 20 euro per 1 natë qendrimi per femijë.

EXTRA PAGES :
Lunch - 19 euros per person
Dinner - 19 euros per person

Qmimi përfshinë:
– Mengjesin ne Hotel
– Perdorim i ambienteve SPA(Pishina e Jashtme,pishine e brendeshme,
xhakuzi, sauna, palester)
– Futboll/tennis tavoline/bilardo
– Televizor Digital IP/TV me 81 kanale
– Taksa e turistit
– Kend lojrash per femijet
– Parking
– Wifi

Shenim: Ne dhomat “superior” dhe “junior suit” mund te vendoset vetem 1 krevat ekstra, ndersa ne “apartament” mund te vendosen edhe 2 krevate ekstra.
Te dhenat per dhomat:
Dhoma superiore – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Junior Suite – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Apartamenti – Maksimumi 4 persona  (krevat dopio dhe 2 krevate tek)
Apartamet Presidencial – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)

 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.