Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Vikend në Stamboll 1
Shperndaje në Google Facebook

Ofertat në Stamboll 2 Netë 3 Ditë / 3 Netë 4 Ditë  / 4 Netë 5 Ditë

-  Crowne Plaza Florya 
-   Akka Lush Hotel Taksim 4*
-  Doubletree by Hilton –Piyalepasa
-  Taksim Square Hotel
-  Tulip City Hotel – Taksim
-  Hilton Piyalepasa
-  Konak Hotel
-  Taksim Express
-   PERA Center Hotel
-  Avantgarde Taksim Square Istanbul
-  The Peak Hotel Istanbul
-  Golden Age Hotel 4* -Taksim
-  Cvk Park Bosphorus Hotel Istanbul
-   Gilton Bomonti Istanbul
-   Rixhmond Hotel 4*
-   Zurich Hotel Istanbul 4*
-  Marmary Hotel Yenikapi 4*
-  Zurich Hotel Istanbul 4*
-  Lady Diana 4*
-  Centrum Hotel Istanbul 3*

 
  OFERTAT Ne çmim përfshine

 • Fluturimi (për person 20 kg duke përfshirë bagazhin + 8 kg bagazh dore)
 • Taksat e aeroportit
 • 2 & 3 dhe 4 netë me mëngjes në një nga hotelet e propozuara
 • Transferi organizuar nga aeroporti - hotel - aeroport.


Ne çmim nuk perfshihet

 • Sigurimi i udhëtimit dhe shëndetit
 • Shërbime shtesë
 • Çmimi për INF, mosha 0-1,99 është 40 euro
 • Cmimi per femije nga 02 deri ne 6.99 vjec   -- euro
 • Shetitjet Opsionale individuale

 

Shënime:

 • Çmimet janë për person dhe janë të vlefshme kur udhëtojnë të paktën dy persona
 • Çmimet e mësipërme nuk janë të garantuara. Çmimi mund të jetë më i lartë dhe varet nga vendet në aeroplan!
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • Ky udhëtim kërkon një pasaportë biometrike të vlefshme me një minimum prej 6 muajsh nga data e udhëtimit

E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.