Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Oferta ne - Maqedoni
Shperndaje në Google Facebook

STRUGE

Hotel Izgrev Spa & Aquapark ★★★★★

Kompleksi i HOTEL IZGREV SPA & AQUAPARK ndodhet mes pyllit të mrekullueshëm me pisha në bregun e bukur të liqenit të Ohrit.
Hotel Izgrev ju ofron një rehati të gjerë në një atmosferë të mrekullueshme në një sipërfaqe prej 90.000 m2 me një plazh privat 500 metra. Ndodhet 5 km nga qyteti i Strugës, 15 km nga Aeroporti i Ohrit dhe 20 km nga qyteti i Ohrit. Hotel Izgrev ka pamjen më të mahnitshme të liqenit dhe malit me ajër të pastër dhe një mjedis më të gjallë dhe qetësues që përcakton kuptimin e një pushimi të vërtetë.

Tipi i dhomës                                                                                                        Shërbimi              01.10 - 24.12.2023

Standard DBL Room with Lake View and Balcony / FRNCH                                               Bed & Breakfast                                         Nata / 82€ 
                    

Në çmim përfshihet

 • Akomodimi
 • Mëngjesi
 • Spa center
 • Pishina
 • Aqua Park
 • Parking
 • WI-FI              

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shtesa për Half Board 14€ p.p nata

Shënim

 • Çmimet janë për dhomë
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.