Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Kolasin-Mali i zi
Shperndaje në Google Facebook

Hotel Bianca Resort & Spa

Ofertat dhe Çmimet

Paketë vjeshte Kolasin
Dy netë / tre ditë-174 € për dy persona
E vlefshme nga 1 tetori deri më 20 dhjetor 2021.
📍 Pakoja nuk është e vlefshme nga 26 Nëntor deri më 30. 📍

Paketa përfshin:
2 netë në dhomë Standarde ose Superiore / në varësi të disponueshmërisë së hotelit
🍂 Mëngjesi dhe darka në Restorant Chives
Discount 20 % zbritje në trajtimet e zgjedhura të Spa (masazh, trajtime të fytyrës dhe trupit)
Përdorim falas i pishinës, saunës, palestrës dhe banjës turke
Parking Parkim falas, internet WI-FI
*****
🍂 Fëmijët nga 0 deri në 5 vjeç. ata qëndrojnë falas ne dhome me prinderit
Pagesa për fëmijët nga 5 deri në 12 vjeç. është 15,00 € për fëmijë në ditë 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.