Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Oferta ne - Londer
Shperndaje në Google Facebook

Përse Londra duhet vizituar të paktën një herë gjatë jetës?

 

Pamjet e famshme
Big Ben, pallati Buckingham, syri i Londrës etj. Lista e ndërtesave të veçanta vazhdon. Nuk ka eksperiencë më të veçantë se të hipësh në një autobus dykatësh dhe të shohësh disa nga pamjet më të njohura në botë të Londrës.

Pazari
Si në rastin kur ke një portofol plot për ta harxhuar, si në rastin kur nuk ke shumë para me vete, Londra mbetet një nga vendet më të mira për të bërë pazar. Do të habiteni nga numri i njerëzve në rrugët e Oksfordit, nga çmimet në Knightsbridge dhe nga butiqet në rrugën Carnaby.


 
Jeta e natës
Anglezët mund të punojnë shumë, por ata pëlqejnë edhe të kënaqen gjatë natës, sidomos ata që jetojnë në Londër. Ke mundësi të shkosh në pube klasike, në bar restorante, në turnetë e këngëtarëve të njohur botërorë, apo në një shfaqje të caktuar në teatër. Yjet e njohur të skenës botërore dhe shfaqjet më të njohura gjithmonë bëjnë një ndalesë në kryeqytetin e Anglisë, ndaj duhet të jeni plotësisht të sigurtë se do të gjeni diçka që do ju tërheqë gjatë netëve në Londër.4.

Historia
Historia e Londrës është e gjatë dhe dramatike. Një pjesë e mirë e kulturës së Londrës është rrjedhojë e historisë së saj, të cilën mund ta mësoni nga vizitat në muzetë dhe vendet historike në Londër. Nëse e vizitoni këtë qytët, sigurohuni të shkoni dhe në pallatin Hampton Court dhe do të mahniteni nga bukuritë e tij.
 

Hotelet 

Akomodim   & Mëngjesi 

1. Hotel  

219 Euro /per person

2. Hotel 

219 Euro /per person

3. Hotel 

230 Euro /per person

4. Hotel

325  Euro /per person

Në çmimin e hotelve  përfshihet 

➖ Bileta e Aeroplanit  Vajtje - Ardhje                      Fluturimet mund te behen direkt  nga : Shkupi , Tirana ,& nga  destinacione tjera te europes  etj..
➖ Akomodimi ne hotel 4 net                                         Akomodimi mund te behet  nga 2 e me shume Net /varesisht nga kerkesa 
➖ Mëngjesi i perfshire 4 net
➖ Bagazh 8kg 

Ofertat dhe vendet jan gjithmone momentale !!

Në çmim nuk përfshihet

    Viza hyrëse 
    Bagazhi Shtesë
   Transferi nga Aeroporti në Hotel  dhe anasjelltas
Shënime:

  Çmimet janë për person dhe janë të vlefshme kur udhëtojnë të paktën dy persona

  Pagesa është e detyrueshme në Euro
 
  Ky udhëtim kërkon një pasaportë biometrike të vlefshme minimum prej 6 muajsh nga data e udhëtimit

  E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen % penallti sipas kushteve dhe rregulloreve te  Kompanis se  fluturimit dhe te Hotelit .
 

 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.