Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Mal Zi
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Budva , Petrovac , Becic , Kotor , Igalo

𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗔𝗩𝗔𝗟𝗔 𝗥𝗘𝗦𝗢𝗥𝗧 & 𝗩𝗜𝗟𝗟𝗔 -Budva

𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗔𝗩𝗔𝗟𝗔 𝗥𝗘𝗦𝗢𝗥𝗧 & 𝗩𝗜𝗟𝗟𝗔

Oferta është e vlefshme në Tetor nga data 23.10.08. deri më 19.10.22. dhe 22.10.23. deri më 31.10.22
Në muajin Nëntor nga 01.11.23. deri më 25.11.23.

 • 1 netë qëndrimi në dhomë standarde për 2 persona me 129 euro
 • 2 netë qëndrimi në dhomë standarde për 2 persona me 259 euro
 • 3 netë qëndrimi në dhomë standarde për 2 persona me 385 euro 

  Paketa përfshin:
  * Mëngjesi në restorant Avala
  * Përmirësimi falas në një dhomë buzë detit ose në një dhomë superiore, sipas disponueshmërisë
  * Përdorimi falas i saunës, pishinës së brendshme, fitnesit, xhakuzit dhe banjës turke
  *Përdorimi falas i parkimit të hotelit. Vend parkimi i kufizuar, rezervimet nuk mund të bëhen
  *20% zbritje në trajtimet SPA
  * Wi-Fi falas në të gjitha zonat e hotelit
  * 20% zbritje për personin e tretë që ndan dhomën
  *Qëndrim falas për 2 fëmijë deri në 12 vjeç
  * Shtesa për darkë 12 euro për person të rritur në ditë
  ****Kushtet e përgjithshme:
  - Qëndrimi minimal 2 netë brenda periudhës së përmendur më sipër.
  * Në paketë nuk përfshihet taksa e banimit dhe sigurimi që është 1.50 euro për person në ditë.
  *Numër i kufizuar dhomash me çmimin e paketës
  * Shërbimet e papërdorura nuk do të zbriten nga çmimi i paketës
  * Trajtimet SPA duhet të rezervohen paraprakisht në recepsionin e hotelit  * Çmimi i paketës përfshin TVSH.

𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗔𝗩𝗔𝗟𝗔 𝗥𝗘𝗦𝗢𝗥𝗧 & 𝗩𝗜𝗟𝗟𝗔 
  Festoni Pavaresin e Shqiperis ne BUDVA

 •  Per 2 persona  per 2 nete 200 euro
 •  E vlefshme nga 25 Nëntor deri më 30 Nëntor

****
Paketa përfshin:
* Mëngjesi dhe darka në restorant Avala
* Përmirësimi falas në një dhomë buzë detit ose në një dhomë superiore, sipas disponueshmërisë
* Përdorimi falas i saunës, pishinës së brendshme, fitnesit, xhakuzit dhe banjës turke
*Përdorimi falas i parkimit të hotelit
-. Vend parkimi i kufizuar, rezervimet nuk mund të bëhen
* Check-in e hershëm / check-out vonë sipas disponueshmërisë
* Wi-Fi falas në të gjitha zonat e hotelit
*20% zbritje në trajtimet SPA
* 20% zbritje për personin e tretë që ndan dhomën
*Qëndrim falas për 2 fëmijë deri në 12 vjeç

****Kushtet e përgjithshme:
* Qëndrimi minimal 2 netë brenda periudhës së përmendur më sipër.
* Paketa nuk përfshin taksa dhe sigurim të detyrueshëm që është 1.50 euro për person/ditë.
* Shërbimet e pashfrytëzuara nuk do të zbriten nga çmimi i paketës.
* Suplement i vetëm, shtesë në dispozicion sipas kërkesës.
* Nata shtesë mbi paketën për 2 netë është 90 euro për dhomë.

* Çmimi i paketës përfshin TVSH.

Hotel Resort "Slovenska plaza" 4 * - Budva

KUSHTE PER REZERVIM : 
Minimumi i qëndrimit është 2 netë;
Ju jeni të detyruar të paguani paradhënien me konfirmimin e rezervimit 100% të vlerës totale,
;Zbatohet politika standarde e anulimit;
Të gjitha kushtet e tjera të shitjes (shtesa, zbritje, zbritje për fëmijë, etj.) që nuk janë të listuara në "Ofertën e Rezervimit të Hershëm 2023" zbatohen nga listat zyrtare të çmimeve individuale për vitin 2023;

Sipas rregullave të politikës së çmimeve, fëmijët deri në 12 vjeç janë subjekt i uljeve për fëmijët, ndërsa fëmijët nga 12 vjeç e lart llogariten si të rritur.

Ofertat dhe Çmimet

OFERTA PRANVERE 2023
Oferta vlen per rezervime  deri me 30.04.2023.

STANDARD
Akomodim Prill dhe Maj nga 49.00 EUR me Mengjes dhe Darke 
PREMIUM
Akomodim Prill dhe Maj nga 52.00 EUR meMengjes dhe Darke

Zbritje speciale për fëmijë të shoqëruar nga dy të rritur për qëndrim në dhomë dyshe nga data 25.04. - 31.05.2023:
Një fëmijë deri në 10 vjeç - pa pagesë (krevat i përbashkët),
fëmija i dytë nga 2 deri në 12 vjeç - 50% zbritje në krevat shtesë.
Një fëmijë nga 2 deri në 12 vjeç në krevat shtesë – 50% zbritje.

Qmimet per 1 person  

Hotel Bianca Resort & Spa  5*-  Kolashin 

PAKETA PËRFSHIN:

Mëngjesi & Darka
Përdorimi falas i pishinës, saunës, banjës turke dhe ambienteve të fitnesit
WI-FI pa pagesë, vend parkimi falas

Darka festive e Krishtlindjeve dhe argëtim live për natën e Krishtlindjeve

SHËNIM:
Paketa nuk përfshin taksën e detyrueshme të qëndrimit dhe sigurimin 1.50 EUR për të rritur për një natë
Paketa nuk përfshin sigurimin e detyrueshëm 0,50 EUR për fëmijë për natë (për fëmijët 0-11,99 vjeç)
Paketa nuk përfshin taksën e detyrueshme të qëndrimit dhe sigurimin 1,00 EUR për fëmijë për natë
(për fëmijët 12-17,99 vjeç)
Shërbimi i pashfrytëzuar nuk do të zbritet nga çmimi i paketës
Tarifat e paketave janë me TVSH

𝙃𝙮𝙖𝙩𝙩 𝙍𝙚𝙜𝙚𝙣𝙘𝙮 𝙆𝙤𝙩𝙤𝙧 𝘽𝙖𝙮 𝙍𝙚𝙨𝙤𝙧𝙩   - Only Adults +16

Ofertat dhe Çmimet

 • Çmimet përfshijnë:

• Çmimet janë të vlefshme për dhomë për Natë, duke përfshirë      Mëngjesin në BUFE  dhe  Darken  në Restorant Blue dhe TVSH.
• Kohëzgjatja minimale e qëndrimit është 2 netë gjatë fundjavës
• Akomodimi për një fëmijë (deri në 12 vjeç) me dy të rritur, duke fjetur në krevatin ekzistues me prindërit është pa pagesë.

• Për personin e tretë në dhomë, tarifa është 50 €, duke e përfshirë mëngjesin dhe darkën 
• Krevat për fëmijë Foshnja janë në dispozicion me kerkes te veqant

Shërbimet e mëposhtme janë falas:
• Ujë në shishe çdo ditë
• Pajisjet për përgatitjen e kafesë dhe çajit gustator
• Qasje në internet me Wi-Fi
• Përdorimi i ambienteve të qendrës Spa

 Check-in 15:00h  dhe check-out 12:00h
 Taxat e vendit 1.50€ per person

Hotelet  Hyatt Regency Kotor Bay Resort  SPA                                                                                                Nëntor -  28 Dhjetor / 2023 

1 Krevat King    137€   / 2  persona  
2 Krevate Teke me pamje nga deti  145€   / 2  persona  
1 Krevat Mbretëror  Deluxe  154€   / 2  persona  
1 Krevat Mbretëror  me Pamje nga Deti Deluxe  164€   / 2  persona  
1 Krevate me pamje nga deti me vaskë të nxehtë Deluxe 194€   / 2  persona  
1 Krevat Mbreti me pamje nga Deti me Pishinë Deluxe 164€   / 2  persona  
1 Krevat King dhe 1 Krevat Tek Deluxe 189€   / 2  persona  
1 Krevate me pamje nga deti me vaskë dhe tarracë Deluxe  214€   / 2  persona  

   Suite Regency me pamje nga deti me vaskë                                                                                                                             234€   / 2  persona  

Iberostar Bellevue - All Inclusive

 Çmimi duke filluar nga 55 € per person  Prill  2023 

Ofertë All Inklusive 
CHEK IN: nga ora 15:00h
CHEK OUT: deri në orën 11:00h

*Shërbimi All Inclusive ofrohet në periudhën ndërmjet check-in (15:00h) dhe check out (11:00h). Për vaktet dhe shërbimet e tjera në hotel jashtë orarit të lartpërmendur, ju lutemi kontaktoni recepsionin
(me pagesë shtesë).Oferta për ushqim dhe pije*/**Ushqimet e ofruara në restorante në formë bufejeMëngjesi 7:00-10:00, dreka 12:30-14:30 dhe darka 18:30-21:30 Pijet e ofruara në baret e AI / Jo-alkoolike (pije të buta, kafe, çaj) dhe alkoolike (varietetet vendase të verës dhe birrës);alkooli shërbehet deri në 23h.Piceri .


Kasaforta në dhoma është pa pagesë;
Parking (në përputhje me disponueshmërinë);
Krevat për fëmijë në dhomë, sipas kërkesës;

*Ju lutemi vini re se aktivitetet e listuara mund të ndryshojnë në varësi të periudhës së sezonit dhe për shkak të kushteve të motit.

Splendid Conference & Spa Resort - Budva

E vlefshme nga 1 nëntor 2023 deri më 31 mars 2024.
(Jo i vlefshëm gjatë festave të Vitit të Ri 28.12.23.-05.01.24.)

          Nga e diela në të enjte:

 • Dhomat superiore (me mëngjes) fillojnë nga 96€, teke/dyshe.

       Fundjavë (e premte-e shtunë):

 • Dhoma superiore (me mëngjes) fillon nga 120€, teke/dyshe.

    FALAS  - Akomodimin për dy fëmijë deri në 12 vjeç
   (në një dhomë me dy të rritur)
    Akomodimi  minimal  3 netë!

             Oferta përfshin:

 • Akomodimi në një dhomë superiore (pamje nga mali) me një bufe tepasur mëngjes
 • Përdorimi i objekteve Wellness në Splendid Spa & Wellness Center (pishina të brendshme, sauna finlandeze, sauna e butë, sauna bio me hala pishe, banjë me avull, sallë pritjeje relaksi, dushe eksperience, palestër)
 • Klubi falas për fëmijë
 • "Check-in" e hershme dhe "Check-out" me vonesë (sipas disponueshmërisë)
 • Wi-Fi falas -  Parkim falas në garazhin e hotelit

               Suplementet për vaktet:

 • Shtesa për drekë: 20 € për person | në ditë
 • Shtesa për darkë: 20 € për person | në ditë
 • *Fëmijët deri në 12 vjeç. - 50% zbritje në suplementet ushqimore

                SUPLEMENTET:

 • Dhoma me pamje nga pishina: 10 euro në ditë për dhomë
 • Dhoma me pamje nga deti: 20 euro në ditë për dhomë
 • Dhoma Premium me pamje nga deti: 40 euro në ditë për dhomë

TAKSA DHE SIGURIMI VENDOR:
1,50 € në ditë për të rritur / 1,00 € në ditë për fëmijë 12-17 vjeç. / 0.50 € në ditë për fëmijë deri në

AMMI HOTEL  -     PETROVAC

Oferta dhe çmimet

 Periudha akomodimit Tetor / Nentor / 2023 

 • Dhomë luksoze me pamje nga deti /

çmimi: 122.00 € për dhomë/në ditë/deri në 12.10
110.00 € për dhomë/në ditë/nga 13.10-28.12.2023

 • Dhomë vilë me pamje nga deti

çmimi: 152.00 € për dhomë/në ditë/deri në 12.10
140.00 € për dhomë/në ditë/nga 13.10-28.12.2023

 • Junior Suite pamje nga qyteti

çmimi: 153.00 € për dhomë/në ditë/deri në 12.10
135.00 € për dhomë/në ditë/nga 13.10-28.12.2023

 • Junior Suite me pamje nga deti

çmimi: 183.00 € për dhomë/në ditë/deri në 12.10
165.00 € për dhomë/në ditë/nga 13.10-28.12.2023

 • Nga data 21.10. deri më 20.12.2023 kategori më të ulëta si:
 • Dhomë standarde me ballkon

çmimi: 80.00 € për dhomë / në ditë /

 • Dhomë standarde pa ballkon

Çmimi: 70.00 € për dhomë/në ditë 


Kushtet e përgjithshme:
• Kushtet e përgjithshme:
• Çmimi i paketës përfshin TVSH
• Numër i kufizuar dhomash për çmimin e paketës
• Shtesë për një natë shtesë / sipas kërkesës

MEDITERNA HOTEL - BECIC

Oferta dhe çmimet

prej 99€ nata për dy përsona / PRILL 2023

Oferta përfshinë :
Fjetja në dhomë standarde me ballkon për dy persona
• Mëngjesi dhe darka në bazë bufeje
• Internet Wi-Fi
• Përdorimi i Wellness&Spa i cili përfshin :
✓ Pishinë të brendshme me 2 vorbulla
✓ Përdorimi i saunave (finlandishtja klasike, ruse, infra e kuqe, dhoma me avull)
✓ Përdorimi i mini palestër
✓ Çmime speciale për trajtimet e shëndetit
• Hyrja/dalja e hershme/von në varësi të disponueshmërisë

• Deri në 2 fëmijë (deri në 12 vjeç) pa pagesë me dy të rritur në dhomë (një fëmijë ndan
shtrat me prindërit).

❗ Qëndrimi minimal - 2 netë ❗

❗ Taksa e qytetit dhe sigurimet nuk janë të përfshira dhe janë 1,50 euro për person dhe ditë,për fëmijët deri në 12 vjeç 0,50 euro

Oferta nuk përfshinë Trasnport ❗

Oferta vlen për muajin Nëntor !
 

SKY Prime Hotel - Budva

Ofertat dhe Çmimet

Hoteli esht i mbyllur deri ne Mars /2023

• Mëngjesi në Hotel 
• Wi-Fi falas në të gjitha dhomat e hotelit
• Check-in e hershëm – dalje e vonë deri në orën 16:00 sipas disponueshmërisë
• Akses ne Pishine 
• Parkim falas – garazh

Paketa familjare nuk përfshin:
Taksa turistike dhe sigurimi 1,50 € për të rritur në ditë
Taksa turistike dhe sigurim 1,00 € për fëmijët 12-18 vjeç në ditë
Taksa turistike dhe sigurim 0,50 € për fëmijë deri në 12 vjeç në ditë


Kasaforta në dhoma është pa pagesë;
Parking (në përputhje me disponueshmërinë);
Krevat për fëmijë në dhomë, sipas kërkesës;

  

Palmon Bay Hotel & Spa - Igalo,

Ofertat dhe Çmimet

Oferta  vlen 01/05/2023  deri - 31/05/2023

Dhoma Standarde pamje mali  - 60€ nata per person 
Dhoma Standarde pamje anësore Deti/parkut  - 65€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje Parku   - 75€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje anësore  Deti/  - 75€ nata per person
Dhoma Superiore pamje  Deti / - 95€ nata per person

Oferta vlen 01/06/2023 deri - 09/07/2023

 Dhoma Standarde pamje mali  - 80€ nata per person 
Dhoma Standarde pamje anësore Deti/parkut  - 85€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje Parku   - 90€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje anësore  Deti/ - 95€ nata per person
Dhoma Superiore pamje  Deti / - 125€ nata per person

 Qmimet jan te ndryshueshme varesisht nga politikat e hotellit!! 

QMIMET PERFSHINE : 
Akomodimi ne hotel sipas  kategorive te dhomave 
Mengjesi i perfshire 
 
Pages shtese : 
DARKA :  15€ per person/dite 

Politika per femijet : 
  0- 2 VJET  Falas /baby cot /sipas disponueshmeris 
 2- 11,99 vjet   -50% zbritje te qmimi  duke perdor nje shtrat  extra 
Personi i tret qe perdor shtrat extra / -10% te qmimit 


Bracera Hotel -  Budva

Ofertat dhe Çmimet

Oferta për periudhën: 01/10 - 31/10/2023

 •  Cmimi eshte 99 eur per dhome per dite   

 Akomodimi në dhomë dbl/trpl- vakt BB – bufe

 •  Çmimi është 106 euro për dhomë në ditë

 Akomodimi në dhomë dbl/trpl- vakt HB – menuja e konfiguruar

  Pagesa Shtes : 

 •  Dhomën sgl është + 70%
 •  Taksën e qytetit dhe sigurimin  1,50 euro për person dhe ditë 
Oferta për periudhën: 01/11 - 15/12/2023
 •  Cmimi eshte 89 eur per dhome per dite   

 Akomodimi në dhomë dbl/trpl- vakt BB – bufe

 •  Çmimi është 96 euro për dhomë në ditë

 Akomodimi në dhomë dbl/trpl- vakt HB – menuja e konfiguruar

  Pagesa Shtes : 

 •  Dhomën sgl është + 70%
 •  Taksën e qytetit dhe sigurimin  1,50 euro për person dhe ditë 

SPLENDIDO HOTEL ****  Kotorr

Room Typology

Preferential price BB

Standard Room ( 2+1 ) 

70 Euro/nata

Superior Dobule room (2+1 ) 7 

90 Euro/Nata   

Standard (Mountain View) 

 95  Euro/nata   

Executive suite

100  Euro/nata  

Oferta e vlefshme deri me 30.04.2023 

Oferta përfshinë :

•  Mëngjesi  në bazë bufeje
•  Internet Wi-Fi
•  Pishinë e jashtme 
•  Plazhi 
•  Hyrja/dalja e hershme/von në varësi të disponueshmërisë
• Parking 

Fëmijët e moshës 5 - 15 vjeç paguajnë një shtesë prej 50% të çmimit individual. Fëmijët

 
 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.