Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

STAMBOLLI
Shperndaje në Google Facebook

Vikend në Stamboll

 •  Për Informata dhe rezervime na kontaktoni:
 •  029 272 702 Fix
 •  00383 49 233 555 viber/whatsapp
 •  00383 44 233 555 viber/whatsapp

 1.   Cmimi prej  189 EUR për person
              3 Ditë 2 Nete

 Të përfshira në çmim:   

 •  Bileta e avionit kthyese me bagazh
 •  Transferi grupor: Aeroport - Hotel - Aeroport
 •  Akomodimi në hotel për 3 ditë ,
 •  Shërbimi në hotel me mengjes,
 •  Taksat e Aeroportit,

 •  Ofertat  speciale janë të  limituara , andaj nxitoni për rezervime

  CIHANGIR PALACE HOTEL 4*

  Maroon Hotel Pera 4*

  AKKA Hotels Lush Taksim

  Pera Center Hotel 4*

  Rezervoni online

  Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

  Shiko të gjitha aktivitetet

  Saba Group

  Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.