Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Mavrov - Maqedoni
Shperndaje në Google Facebook

Bistra Hotel

Ofertat dhe Çmimet

Super çmime për një super dimër së bashku: ⛷️🏂
🏨 Hotel Bistra - Duke filluar nga 85 eur/për person

SPORT    HOTEL

Ofertat dhe Çmimet

Super çmime për një super dimër së bashku: ⛷️🏂
🏨 Hotel Sport - Duke filluar nga 75 eur/për person

SMRCHA HOTEL

Ofertat dhe Çmimet

Super çmime për një super dimër së bashku: ⛷️🏂
🏨 Hotel Smrcha - Duke filluar  nga 75 eur/për person

RADIKA HOTEL

Ofertat dhe Çmimet

 

Oferta Vlen nga 

 1. Standard Superior 
 2. Bed & Breakfast   
 3. 49€ Qmimi per person /dhome dyshe

 

 1.  Junior Suite
 2.  Bed & Breakfast
 3.  57€ Qmimi per person /Suite

 4.  Apartment & Duplex Apartment
 5.  Bed & Breakfast 
 6.   65€ Qmimi per person / Duplex

  • Presidential Apartment
  • Bed & Breakfast
  • 130€ Qmimi per person / Apartment presidential

ShënimÇmimet janë për person
Pagesa është e detyrueshme në Euro
Për të hyrë në Republikën e Maqedonisë duhet të keni një certifikatë për vaksinën minimum prej 14 ditë nga doza e dytë para hyrjes në vend.
E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.

 Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Dreka 15€ për person
 • Darka 15€ për person
 • Fëmijet deri 4-12 vjeç 15€ për netë (akomoduar me prindërit)
 • Personi i tretë në dhomë paguan 25€ për netë

 

Në çmim përfshihet

 • Akomodim në Hotel
 • Mëngjesi
 • Taksa turistike, Sigurimi, TVSH
 • Fëmijet deri 0-3.99 vjeç FREE (akomoduar me prindërit)
 • Qendër SPA & Fitness: Pishinë të Jashtme, Pishinë të Brendshme, Jakuzi, Sauna, Banja me avull, Pishinë Private Kabina
 • Lojëra argëtuese: Pingpong, Futboll tavoline
 • Kopsht i brendshëm dhe i jashtëm
 • Parking
 • Internet, IP/TV

Shenim Sqarim hapsira e akomodimit ne dhoma :
 Ne dhomat “superior” dhe “junior suit” mund te vendoset vetem 1 krevat ekstra, ndersa ne “apartament” mund te vendosen edhe 2 krevate ekstra.
Dhoma superiore – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Junior Suite – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Apartamenti – Maksimumi 4 persona  (krevat dopio dhe 2 krevate tek)
Apartamet Presidencial – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)


 Minimum i qendrimit 3Netë !

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.