Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Tiranë
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Tiranë

𝐓𝐄 𝐒𝐓𝐄𝐋𝐀 𝐑𝐄𝐒𝐎𝐑𝐓 - Tiranë

Ofertat dhe Çmimet

Check in time is  at  15:00h Check out time is at 11:00h

Çmimet te vlefshme per muajt    Nentor  2023 - Mars 2024 

Room Typology

Preferential  price   BB

Single Room

42 Euro/nata  Për dhomë

Double room

56 Euro/Nata Për dhomë

Triple room

75 Euro/nata  Për dhomë

Quadruple room

86  Euro/nata Për dhomë

Çmimi i dhomës përfshin:

 • - Mëngjesi në bufe
 • - Palestër
 • - Pishinë të brendshme 
  • Pishina verore sipas disponueshmeris se kohes
 • - Parkim
 • - Internet wireless ne dhome dhe ne te gjitha ambjentet e resortit
 • - TVSH dhe taksat vendore
 • - 50% ulje në paketën e hyrjes në SPA (përfshirë Jacuzzi, Sauna, Banjo Turke, Kripë Himalaje   Terapia,  Terapia Kneipp , Dushet Emocionale)


Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

SELECT HILL CONFERENCE & SPA  ***** Tiranë, Dajt, Shqipëri

Ofertat dhe Çmimet te vlefshme Sezona 2023

 Check in time is at 15:00h  -   Check out time is at 11:00h

DBL Economy (Mountain View, No balcony )B&B   €75  Për dhomë 
Standard Room ( No Balcony ) - B&B   €80  Për dhomë 
DBL Deluxe Room(Mountain View )B&B  €96 Për dhomë
DBL Deluxe Room (Pool View)  B&B    €108    Për dhomë


   Në çmim përfshihet  : 

 • Akomodim në hotel
 • Mëngjesi
 • Outdoor pool -  Indoor pool
 • Sauna , Jacuzzi , Steam Room , Turkish Bath
 • Fitness
 • Fëmijët deri 0-5.99 vjeç
 • Safe Parking
 • WIFI


Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim

 • Çmimet janë sipas disponueshmeris  
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet , paguhen 100% penall

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.